2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Takvimi- Değişiklik

Sevgili Öğrenciler,

Turizm Fakültesi 2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Bütünleme Sınavları  6 Haziran- 16 Haziran Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecektir.

Tüm Bölüm Programları için Sınav Takvimi Belirlenmiştir. Aşağıdaki Linkten Programa Ulaşabilirsiniz.

 

DİKKAT !!! Sınav Takvimi Değişkenlik Gösterebilir, Lütfen Programın Sürekli Güncel Halini Kontrol Ediniz…!

 

NOT 1: Alandışı Dersler için Sınavlar Dersin Yapıldığı Fakültede Yapılacaktır. İlgili Fakültenin Sınav Programını Kontrol Ediniz !
NOT 2: Sınav Yeri / Salonu Duyuru Panosu, Web Sitemiz ve Öğrenci İşleri Duyuru Televizyonunda Günlük Olarak İlan Edilecektir.
NOT 3: Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği Bölümlerinde 1. ve 2. Sınıftan Alttan Dersleri Olan Öğrenciler; Ders Programlarında Yer Alan Farklı Ders Adında Eşlenik Olarak Kabul Edilen Derslerin Sınavlarına Gireceklerdir. Lütfen OBİS Sisteminizde Yer Alan Derslerinizi Kontrol Ediniz !
NOT 4: Konaklama ve Seyahat İşletmeciliği Bölümlerinde 1. ve 2. Sınıftan Alttan Dersleri Olan Öğrenciler Aynı Dersi Hangi Sınıf ile Birlikte Alıyor ise İlgili Dersin Sınavına da O Sınıflarla Birlikte Gireceklerdir. Lütfen OBİS Sisteminizde Yer Alan Derslerinizi Kontrol Ediniz !
NOT 5: DİKKAT !!! Sınav Takvimi Değişkenlik Gösterebilir, Lütfen Programın Sürekli Güncel Halini Kontrol Ediniz…!


DİKKAT !!! Sınav Takvimi Değişkenlik Gösterebilir, Lütfen Programın Sürekli Güncel Halini Kontrol Ediniz…!

 

Bahar Dönemi Bütünleme  Sınav Programına Ulaşmak için Tıklayınız…

Değişiklik 1: 09.06.2017 Saat 17:00 da yapılacak olan Turizm İşletmelerinde Maliyet Kontrolü sınavı aynı gün 17:30' da yapılacaktır.

Değişiklik 2: 09.06.2017 Saat 14:00 da yapılacak olan Seyahat İşletmeleri Muhasebesi sınavı aynı gün 15:00' da yapılacaktır. 

Faculty of Tourism

Faculty Turizm

ECTS Package

tt2

baglantilar